PDF PDF Print

Dirigent gezocht!!

Het dameskoor van de St.Henricus kerk is een gezellige club met dames en 2 heren namelijk Ton Lans onze dirigent (tot 1 januari 2012)  en Jos Konings onze organist.
Wij luisteren om de 2 weken de wekelijkse vieringen op en wij verzorgen de uitvaarten en als het er is een huwelijksviering.
Wij zingen 2 stemmig maar hebben ondertussen al heel veel liederen die we 3 stemmig zingen .
Met de feestdagen zingen we samen met het gemengde koor en dan dus 4 stemmig ! mooie missen en speciale liederen.

Maar de gezelligheid en sociale staan voorop,wij vinden die namelijk heel belangrijk,en daarom drinken we ook door het jaar heen een aantal keer gezellig koffie en thee met elkaar.


Als we zingen met de feestdagen hebben we speciale kleding aan, voor een uitvaart draaien we ons gilet om naar de zwarte kant.
Wil je ook komen gezellig komen zingen bij ons ?
Dat is nog steeds mogelijk,we repeteren dinsdag van 18.30 tot 19.30 .

Sinds 1 januari is Marian Overmaat voorlopig onze dirigent!
Tot ziens in de kerk of misschien wel als nieuw koorlid.


Dory Gerth

voorzitter